Anasayfa    |    Kurumsal    |   Hizmetlerimiz   |    İnsan Kaynakları    |    Teklif Al    |    Referanslarımız    |    İletişim    |    S.S.S.

 

 

 

 
 

 

KURUMSAL

 

Sigorta sektöründe daima iyi hizmet ve güleryüz ilkesiyle kurmuş olduğumuz BULVAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ 22 yıllık tecrübe ve birikimlerini size sunmanın haklı mutluluğunu yaşamaktadır.

1990 yılında girmiş olduğumuz sigortacılık mesleğine yıllardır prensiplerimizden ödün vermeden yapılan çalışmalarımızdan sürekli müşteri kollama ve memnuniyeti ilkesiyle her zaman en iyi hizmeti sunabilme arzusuyla birikimlerimizi acenteliğimizde sizlere sunmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

İstikrar,Güven ve hizmet kalitemiz ile sigortacılık ilkelerine ve firmamız değerlerine bağlı olarak sürekli değer katarak farklılıklar yaratarak deneyimimizi sektörde örnek güvenilir ve saygın acentelik yapmaktır.
 
VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

KOKoşulsuz Müşteri Mutluluğu

Üstün Hizmet Kalitesi
İyi Niyet ve Güven
Yasalar ve Çevreye Saygı
 

AMACIMIZ

Risk hayatın bir parçasıdır ve yaşadığımız her an bir risk demektir.Bizde bunu bildiğimiz için riski üzerimize nasıl  alacağımızı iyi biliyoruz.

Amacımız müşterilerimizin üstündeki bu ağır sorumluluğu  satın alarak ,hayattaki sorumlulukları azaltarak  veya  en aza indirerek yaşamlarını kolaylaştırmaktır.Riski paylaşmaktır.

 
Bulvar Sigorta Aracılık Hizmetleri
Bizim için değerlisiniz çünkü;
"İHTİYAÇ ANINDA SATIN ALAMAYACAĞINIZ TEK ŞEY SİGORTADIR"
 
 
 
 
 
Kampanyalar & Duyurular
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Kılıçarslan Medya Ajans

Bulvar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. - 2012 © Tüm Hakları Saklıdır!

 
Bulvar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Görele Meydanı Bulvar Kemal İşhanı K:1 No:4 Görele - GİRESUN / TÜRKİYE
Tel: 0454 513 70 21     Faks : 0454 513 30 84
E-Mail : info@bulvarsigorta.com.tr
Web : www.bulvarsigorta.com.tr